Jak se k nám dostat ?

Odkaz na Mapy.cz

Vlakem

Po příjezdu do stanice Praha – Smíchov vystoupíte z haly. Před Vámi jezdí tramvaje a po pravé ruce se nachází autobusové nádraží. Vydejte se doprava po levé straně ulice. Ujdete přibližně 300m, uvidíte vysokou žlutou budovu č.p. 1123/12, za kterou se nachází vjezd do areálu. Ubytovna je situována v zadní části komplexu.

Metro

Metrem linkou B jeďte do stanice Smíchovské nádraží. Vystupte směrem k zastávce tramvají nebo směrem k vlakovému nádraží. Před vstupní halou nádraží jezdí tramvaje a dále po směru jízdy tramvají se nachází autobusové nádraží. Vydejte se tímto směrem po levé straně ulice. Ujdete přibližně 300m, uvidíte vysokou žlutou budovu č.p. 1123/12, za kterou se nachází vjezd do areálu. Ubytovna je situována v zadní části komplexu.

Autobus

Městskými či příměstskými linkami: 129, 172, 196, 198, 199, 204, 241, 243, 244, 246, 248, 253, 314, 317, 318, 320, 321, 338, 361, 390 přijedete do stanice Smíchovské nádraží. Před vstupní halou nádraží jezdí tramvaje a dále po směru jízdy tramvají se nachází autobusové nádraží. Vydejte se tímto směrem po levé straně ulice. Ujdete přibližně 300m, uvidíte vysokou žlutou budovu č.p. 1123/12, za kterou se nachází vjezd do areálu. Ubytovna je situována v zadní části komplexu.

Tramvají

Tramvají číslo 12, 13, 14, 20 na stanici Smíchovské nádraží. Pokud jedete z centra, vydejte se po levé straně ulice ve směru, kterým jste přijeli. Pokud jedete směr Anděl, tak se otočte proti směru příjezdu tramvaje a pokračujte po levé straně ulice. Ujdete přibližně 300m, uvidíte vysokou žlutou budovu č.p. 1123/12, za kterou se nachází vjezd do areálu. Ubytovna je situována v zadní části komplexu.

Autem

Z Jižní spojky

Městský okruh, směr Barrandovský most, pokračujte rovně na Smíchov, poté odbočte vpravo na Strakonickou a jeďte dále rovně až k ulici Moulíkova (na třetích semaforech), kde odbočíte vlevo. Na konci ulice pojedete dále vlevo, kde se dostanete do Nádražní. Ubytovna se nachází za žlutým domem č.p. 1123/12, kde po levé straně projedete branou do prostor před ubytovnou.

Ze severu

Po E55 (R8) jeďte pořád rovně přes ulice Cínovecká, Liberecká, V Holešovičkách dále přes Most Barikádníků. Rovně do Argentinské stále rovně jeďte do ulice Za Viaduktem a po nábřeží kapitána Jaroše podjedete Bubenskou a hned dalším nájezdem se vydejte na Hlávkův most. Pak pojedete stále rovně po Wilsonově a dále kolem Václavského náměstí. Poté dále pokračujte mírně vlevo po Mezibranské a na další křižovatce doleva do Žitné. Pokračujte dolů až na Karlovo náměstí. Dole se dejte doleva a jeďte podél tramvají a zatočte do Resslovy ulice. Pokračujte rovně přes Jiráskův most. Jeďte rovně přes první semafory a na druhých zatočte doleva do Zborovské. Jeďte stále rovně přes ulice Svornosti a Strakonická. Na světelných semaforech za benzínovou pumpou pokračujte rovně. Držte se v pravém jízdním pruhu. Po cca 150 metrech na pravé straně uvidíte označený vjezd do prostor ubytovny.

Trasa na Mapy.cz

Mapa

Mapa
© Ubytovna Smíchov / Všechna práva vyhrazena / Web vytvořil hudym.com
Ubytovna Novovysočanská / Ubytovna Smíchov II. / Ubytování Třeboň - Anna