Jak se k nám dostat ?

Odkaz na Mapy.cz

Vlakem

Po příjezdu do stanice Praha – Smíchov vystoupíte z haly. Před Vámi jezdí tramvaje a po pravé ruce se nachází autobusové nádraží. Vydejte se doprava po levé straně ulice. Pokračujte přibližně 600m. Za bílou budovou č. p. 8, je označený vchod-branka k ubytovně.

Metro

Metrem linkou B jeďte do stanice Smíchovské nádraží. Vystupte směrem k zastávce tramvají nebo směrem k vlakovému nádraží. Před vstupní halou nádraží jezdí tramvaje a dále po směru jízdy tramvají se nachází autobusové nádraží. Vydejte se tímto směrem po levé straně ulice. Pokračujte přibližně 600m. Za bílou budovou č. p. 8, je označený vchod-branka k ubytovně.

Autobus

Městskými či příměstskými linkami: 129, 172, 196, 198, 199, 204, 241, 243, 244, 246, 248, 253, 314, 317, 318, 320, 321, 338, 361, 390 přijedete do stanice Smíchovské nádraží. Před vstupní halou nádraží jezdí tramvaje a dále po směru jízdy tramvají se nachází autobusové nádraží. Vydejte se tímto směrem po levé straně ulice. Pokračujte přibližně 600m. Za bílou budovou č. p. 8, je označený vchod-branka k ubytovně.

Tramvají

Tramvají číslo 12, 13, 14, 20 na stanici Smíchovské nádraží. Pokud jedete z centra, vydejte se po levé straně ulice ve směru, kterým jste přijeli. Pokud jedete směr Anděl, tak se otočte proti směru příjezdu tramvaje a pokračujte po levé straně ulice. Pokračujte přibližně 600m. Za bílou budovou č. p. 8, je označený vchod-branka k ubytovně.

Autem

Z Jižní spojky

Městský okruh, směr Barrandovský most, pokračujte rovně na Smíchov, poté odbočte vpravo na Strakonickou. Na Stakonické hledejte po levé straně prodejnu s výfuky a pneu Barum, vjezd je hned za vjezdem do této prodejny.

Ze severu

Po E55 (R8) jeďte pořád rovně přes ulice Cínovecká, Liberecká, V Holešovičkách dále přes Most Barikádníků. Rovně do Argentinské stále rovně jeďte do ulice Za Viaduktem a po nábřeží kapitána Jaroše podjedete Bubenskou a hned dalším nájezdem se vydejte na Hlávkův most. Pak pojedete stále rovně po Wilsonově a dále kolem Václavského náměstí. Poté dále pokračujte mírně vlevo po Mezibranské a na další křižovatce doleva do Žitné. Pokračujte dolů až na Karlovo náměstí. Dole se dejte doleva a jeďte podél tramvají a zatočte do Resslovy ulice. Pokračujte rovně přes Jiráskův most. Jeďte rovně přes první semafory a na druhých zatočte doleva do Zborovské. Jeďte stále rovně přes ulice Svornosti a Strakonická. Na Stakonické hledejte po pravé straně prodejnu s výfuky a pneu Barum, vjezd je přímo před vjezdem do této prodejny.

Trasa na Mapy.cz

Mapa

Mapa
© Ubytovna Smíchov / Všechna práva vyhrazena / Web vytvořil hudym.com
Ubytovna Novovysočanská / Ubytovna Smíchov I. / Ubytování Třeboň - Anna